ТВОРЧІ БАТАЛІЇ НА КУБКУ НФК "УРАГАН": ПІДСУМКИ 4-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

ЗШ №18 - кращий черлідер тижня, ЗШ №26 - кращий вболівальник тижня

Щосуботи спортивний майданчик шкільного турніру з футзалу перетворюється на арену запеклих дорослих баталій за шкільну мрію. Приємно, що це боротьба не тільки футзальна, а й творча, яка не припиняється ні на вікенд, а щоразу дивує чимось новим, неймовірним та захоплюючим. Четвертий ігровий день ознаменувався шаленими емоціями, які всім, без винятку, дарували ЗШ №26, ЗШ №18 та Українська гімназія №1.

Першими на майданчику з'явилися черлідерки ЗШ №26, і одразу ж внесли чимало танцювальних пристрастей у розмірений ритм футзальних змагань. Всім присутнім дівчата подарували ритмічну латиноамериканську композицію, доповнену яскравими помпонами. Відрадно, що дівчата активно готувалися, щоб підтримати свою школу, тому демонстрували не тільки танець, а й безмежну віру у перемогу своїх шкільних спортсменів. Тому й не дивно, що вони безупинно заохочували футзалістів. «26-а перемагає, всіх суперників здолає», - скандували дівчата. «26-а – супер-клас, переможе всіх нараз», - продовжували школярки». «Ми весела дітвора, здібна до футзалу, кричимо «ура-ура», 26-а школа, - підтримували хлопців вболівальниці.

До танцювальної боротьби долучилися і вихованці Української гімназії №1. Дівчатка виконали цікаву «міксовану» композиція та здивували вишиванками і екстравагантними капелюшками. Яскраво доповнили виступ танцюристки й помпонами. Варто відзначити, що черлідерки відзначилися й активною підтримкою, адже протягом матчу щиро підбадьорували своїх хлопців.

Дивували й школярі ЗШ №18, які вперше включилися у черлідерський марафон шкільного турніру. Дівчатка продемонстрували запальний «Wild dance», тому на спортивному майданчику панували й дійсно нестримні емоції. Крім хореографічного номеру школярки палко вболівали за свою команду та «вимагали» від футболістів голів та перемоги.

На спортивному майданчику зустрілися сильні танцюристи, тому журі було не легко визначити переможця. Втім, кращими черлідерами тижня стали таки дівчата, які представляли ЗШ №18. Не залишилися без уваги і школярки ЗШ №26, які вибороли почесне звання кращих вболівальників тижня. Танцювальні батли та змагання між вболівальниками з кожними вікендом стають все запеклішими та цікавішими. Школярі дивують, креативлять та підкорюють непідробною щирістю.

А ми нагадуємо, що творчі конкурси тривають, тому не залишайтеся осторонь, і пам'ятайте - перемагає тільки той, хто бореться. Тож, в рамках Шкільного турніру ви можете взяти участь у наступних конкурсах: кращий черлідер, кращий вболівальник, конкурс творчих робіт на тему: «Ураган – команда мого міста», конкурс сувенірної атрибути, конкурс селфі-фото. Отож, не проґавте свого шансу поборотися за цінні призи! З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі «Конкурси».

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК «Ураган».

03.12.2014 22:57