ТВОРЧІ БАТАЛІЇ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: ПІДСУМКИ 4-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

Учасники конкурсів змагаються за цінні призи

Шкільний турнір з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" набирає обертів! Тож це означає, що кожного суботнього вікенду вирують неабиякі спортивні пристрасті. Не стала винятком і пройдешня субота - команди, як завжди, демонстрували дивовижну футзальну міць, наввипередки хизувалися влучними голами та неперевершеними "сейвами". Приємно, не залишалися осторонь і групи підтримки.

Вже котрий тур поспіль вражають вболівальниці ЗШ №21. Дівчатка щоразу готують мотиваційні плакати, римують нові речівки, дивують гримом, і щоразу заряджають позитивом свою шкільну команду. "Двадцять перша - супер-клас, переможе усіх вас!", - скандували красуні. "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба", - не зупинялися ні на мить вболівальниці. Не вщухли емоції і в перерві, адже дівчата дивували хіп-хопом і щирими усмішками.

Не залишилися без підтримки і хлопці із ЗШ №26. Як завжди, емоційні та налаштовані виключно на перемогу красуні додавали футзалістам впевненості. "Хлопці вперед, хлопці давайте, хлопці голи скоріш забивайте!, - мотивувала група підтримки. - Наша хлопці - молодці, бо заб’ють усі м’ячі". Також красуні подарували всім присутнім не тільки активну підтримку, а й справжній черлідерський мікс, котрий вдало прикрасили барвистими помпонами.

Дебютантами сьомого сезону змагань стали і вихованці ЗШ №13, котрі включилися у боротьбу за лаври кращих черлідерів сезону. Танцюристи в образах індіанців виконали тематичний танок "Рада племені", а вразили всіх присутніх дивовижними костюмами, неймовірною ритмікою, акробатичними трюками та чаруючою атмосферою.

Тож у батлах груп підтримки стає ще гарячіше! Переможцями тижня у конкурсі черлідерів стають танцюристи ЗШ №13, а в конкурсі вболівальників оголошена бойова нічия між ЗШ №26 і ЗШ №21.

А ми нагадуємо, що всі школярі міста мають змогу проявити себе ще й у конкурсі саморобок і конкурсі фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". На переможців та учасників чекають цінні призи! З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі Конкурси.


 

06.12.2017 13:09