ТВОРЧІ БАТАЛІЇ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ. ПІДСУМКИ 5-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

Учасники конкурсів змагаються за цінні призи

У суботу, 9 грудня, відбувся завершальний тур першого етапу змагань. Тож не дивно, що ігровий день був по вінця сповнений шаленими спортивними емоціями, азартом та амбіційними поєдинками. Але в рамках 5-го туру вирували не тільки футзальні пристрасті, а й танцювальні…

Як завжди, запалювали щирими посмішками дівчатка із ЗШ №12, які подарували своїй шкільній команді чимало позитиву та натхнення. "Треба гол, треба два, нам потрібна класна гра", - скандували красуні у підтримку спортсменів. "Наші хлопці - вищий клас, вболіваємо за вас!, - не зупинялися ні на мить вболівальниці. - Наш девіз перемагати, іншим нас не наздогнати!". А в перерві об’єдналися у неймовірній танцювальній композиції "Щасливі діти", яку виконали з синьо-жовтою символікою, і вдало доповнили акробатичними елементами.

Не залишилася без підтримки і ЗШ №21, вихованці якої віддано вболівали за футзалістів. "Двадцять перша, вперед! Двадцять перша - чемпіон", - щиро мотивували хлопців до голів. А на "десерт" залишили динамічний хіп-хоп.
 
Щоразу мають чим здивувати і вихованці ЗШ №26 - нові танцювальні номери та хореографічні па, і завжди - цікаві та харизматичні образи. "Двадцять шість, забивай, перемогу здобувай!, - підбадьорували команду. - Хлопці вперед, хлопці давайте, хлопці голи скоріш забивайте!". "Родзинкою" ігрового дня стала запальна "Макарена" із акробатичними трюками, котра не залишила нікого байдужим.

Черлідерським міксом здивувала і ЗШ №13, яка представила динамічне "диско", котре подарувало всім присутнім чимало позитивного настрою.

Не пасуть задніх вже який сезон поспіль і дівчатка із Гімназії №2, котрі кожного ігрового дня мають чим здивувати. "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба", - вболівали красуні! А в перерві виконали тематичний танок "Перлина України", котрий прикрасили національні вишиванки.

Отож, п’ять груп підтримки, п’ять дивовижних і не схожих номерів. Обирати, як завжди, не легко! Однак, за підсумками 5-го туру кращими черлідерами стають вихованці Гімназії №2. А в батлі вболівальників оголошується нічия - ЗШ №12 і ЗШ №26.

А ми нагадуємо, що всі школярі міста мають змогу проявити себе не тільки як вболівальники й черлідери, а й як фотографи та творці саморобних виробів. Креативте! І фортуна вам обов’язково посміхнеться! З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті турніру в розділі Конкурси.

14.12.2017 09:43