ТВОРЧІ БАТЛИ НА КУБКУ НФК «УРАГАН»: ПІДСУМКИ 2-ГО ТУРУ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Школярі змагаються за цінні призи в творчих конкурсах

Боротьба за шкільну мрію з кожним туром стає все запеклішою! До омріяних трофеїв рукою подати, а це означає, що кожного ігрового дня вирує неймовірний футзал, який і визначить найсильніші команди сьомого сезону. Втім шкільний турнір з футзалу повниться не тільки спортивними емоціями, а й творчими. І кожного вікенду ми раді бачити щирих і безпосередніх вболівальників та черлідерів, які запалюють і надихають свої команди на перемоги. Звичайно, учасники творчих конкурсів мають шанс не тільки проявити свою щирість, а й вибороти цінні призи.

Минулого вікенду на спортивному майданчику точилася справжня боротьба груп підтримки ЗШ №26 та Гімназії №2. Ще б пак! Обидві футзальні команди зустрілися в інтригуючому двобої, а азарту додавав галасливий тил, які ні мить не припиняли підтримувати своїх спортсменів. "Двадцять шість - найкраща школа, наша буде перемога", - скандували дівчата. "Гімназія - супер, гімназія - клас, гімназія переможе усіх вас", - у відповідь кричали красуні. "Хлопці - вперед, хлопці давайте, хлопці чимдуж голи забивайте", - продовжували групи підтримки. Не поменшало пристрастей і в перерві, адже обидві групи підтримки продемонстрували захоплюючі черлідерські мікси, сповнені динамічними хореографічними па та неймовірною харизмою, чим подарували всім присутнім море емоцій.

Отож, за підсумками другого туру основного етапу оголошена бойова нічия - обидві команди отримують титул кращих груп підтримки. А змагання продовжуються, тож, хто отримує звання кращого черлідера та вболівальника - дізнаємося наприкінці сезону. Також всі креативні школярі можуть поборотися за цінні призи і в індивідуальних конкурсах - конкурсі саморобок та конкурсі фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". Деталі - у розділі Конкурси.

08.02.2018 09:38