ТВОРЧІ БАТЛИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: ПІДСУМКИ 2-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

Школярі продовжують змагатися в творчих конкурсах + ВІДЕО

Боротьба за шкільну мрію стає все запеклішою та завзятішою. А це означає, що кожного ігрового дня на спортивному майданчику вирує неймовірний футзал, який і визначить найсильніші команди сьомого сезону. Втім турнір повниться не тільки спортивними емоціями, а й творчими. І кожного вікенду дивують щирі і безпосередні вболівальники та черлідери, які запалюють і надихають свої команди на перемоги.  Звичайно, учасники творчих конкурсів мають шанс не тільки проявити свою щирість, а й вибороти цінні призи.

Як завжди, харизмою підкорювали всіх присутніх красуні із Гімназії №2.  "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба!, - підтримували футболістів дівчатка. – Хлопці вперед, хлопці давайте, швидко голи забивайте!". А в перерві між таймами подарували динамічну черлідерську композицію – драйвову та позитивну.

Не пасла задніх і група підтримки ЗШ №21, котрі вболівали за команду з повним бойовим арсеналом – мотиваційними плакатами, барвистими помпонами, римованими кричалками і щирими посмішками. "Двадцять перша – супер-клас, переможемо всіх вас". Спекотно було і на майданчику, коли вболівальниці "запалили" синхронною хореографією.

Щирими та безпосередніми були і вихованці ЗШ №12, які випромінювали надзвичайну віру у своїх футболістів. Втім дівчатка не обмежилися активною підтримкою під час мату, а й зірвали оплески справжнім черлідерським міксом. Впевнені динамічні рухи, акробатичні трюки стали окрасою танцю, не дивно, що група підтримки отримала цілком заслужені овації.

Приємний вир емоцій залишили всім учасникам і дівчатка ЗШ №26. "Хлопці вперед, хлопці давайте, хлопці - голи забивайте", - підбадьорували спортсменів красуні. А також потішили гармонійним образом – національними вишиванками і віночками, які стали доповненням до українського танка.

Обирати, традиційно, не легко! Однак, правила конкурсів зобов’язують оргкомітет таки визначити переможців тижня. Нагадаємо, за підсумками набраних балів (перемог), і будуть  оголошені найсильніші колективи сьомого сезону. Отож, кращими танцюристами стали – вихованці ЗШ №26, кращими вболівальниками – дівчатка з Гімназії №2.

Також всі творчі школярі міста можуть поборотися за цінні призи в конкурсі саморобок та конкурсі фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". Читайте умови, надсилайте свої роботи, і боріться за подарунки! Деталі в розділі Конкурси

21.11.2017 14:24