ТВОРЧІ КОНКУРСИ КУБКУ НФК «УРАГАН»: ПІДСУМКИ 3-ГО ТУРУ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

На шкільному турнірі триває творча боротьба
 
З кожним ігровим туром боротьби за Кубок міського голови та НФК "Ураган" стає більше, а це означає, що до фінальних поєдинків залишилися лічені тури, і всі команди докладають максимум зусиль для бажаної перемоги. Не стоять осторонь і учасники конкурсів креативу, котрі теж мають хорошу нагоду проявити не тільки свої таланти, а й вибороти цінні призи.
 
Всі, хто влучно рифмують та щиро переживають за свою шкільну команду випробовують удачу у конкурсі вболівальників. Мотивація у вигляді палкої підтримки для футболістів ніколи не буде зайвою. І це добре розуміють ЗШ №21, ЗШ №26, Гімназія №2, ЗШ №12, ЗШ №13. Тим паче, що більшість груп підтримки ще й вміють задати тон ігровому дню черлідерськими композиціями. Яскраві помпони, цікаві костюми, акробатичні трюки та усміхнені танцюристи завжди дарують всім присутнім тільки позитивні емоції.
 
 
Не став винятком і третій тур основного етапу, який минув під знаком феєричної підтримки вболівальників і танцюристів. "Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба", - скандували красуні із Гімназії №2. "Наші хлопці - молодці, перемога в нас в руці", - підтримували спортсменів дівчата, а в перерві подарували всім присутнім чимало емоцій своїм запальним черлідерським міксом. 
 
Як завжди, не залишили свою команду без підтримки й вболівальники ЗШ №26. "Двадцять шість - найкраща школа, наша буде перемога. Хлопці вперед, хлопці давайте, хлопці скоріш голи забивайте", - мотивували до перемог дівчатка. Зарядили позитивним настроєм й динамічною танцювальною композицією, яку вдало прикрасили яскравим помпонами та щирими посмішками. 
 
 
Безпосередністю вразили і дівчата із ЗШ №21, котрі палко підтримували свою шкільну команду. "Двадцять перша - супер-клас, переможе усіх вас!", - кричала група підтримки. А в перерві тріо красунь виконали запальний хіп-хоп.
 
Отож, за підсумками ігрового дня кращими черлідерами стали вихованці Гімназії №2, а титул кращих вболівальників отримують дівчатка із ЗШ №26. А боротьба триває, тож, хто стане кращим з кращих - дізнаємося на урочистому відкритті. Тим часом школярі ще можуть проявити свої таланти у конкурсі юних умільців та конкурсі фотографій "Мій спортивний Івано-Франківськ". Деталі - Конкурси.
 
 
 
21.02.2018 13:58