ТВОРЧІ КОНКУРСИ. ПІДСУМКИ 4-ГО ТУРУ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

На шкільному турнірі триває творча боротьба + ФОТО

З кожним туром боротьба за Кубок міського голови та НФК "Ураган" стає дедалі більше, а це означає, що до фінальних поєдинків залишилися лічені ігрові дні, і всі команди докладають максимум зусиль для бажаної перемоги. Не стоять осторонь і учасники конкурсів креативу, котрі теж мають хорошу нагоду проявити не тільки свої таланти, а й вибороти цінні призи.

Всі, хто влучно рифмують та щиро переживають за свою шкільну команду випробовують удачу у конкурсі вболівальників. Мотивація у вигляді палкої підтримки для футболістів ніколи не буде зайвою. І це добре розуміють ЗШ №21, ЗШ №26, Гімназія №2, ЗШ №13 та ЗШ №12. Тим паче, що більшість груп підтримки ще й вміють задати тон ігровому дню черлідерськими композиціями. Яскраві помпони, цікаві костюми, акробатичні трюки та усміхнені танцюристи завжди дарують всім присутнім тільки позитивні емоції.

Не обійшлося без харизматичних груп підтримки й на четвертому турі основного раунду змагань. Першими дивували красуні із ЗШ №12, які впродовж матчу безупинно підбадьорували свою команду. "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган", - скандували красуні. "Наші - супер, наші - клас, переможуть усіх вас!", - не припиняли мотивувати своїх хлопців на перемоги. А в перерві подарували всім присутнім запальний танок "Мадагаскар", як завжди, вразили театральною постановкою, костюмами, і хореографією з акробатичними трюками.

Щоразу новими композиціями та черлідерськими міксами дивують дівчатка із ЗШ №26, тому не могли не вразити щирістю та безпосередністю. Динамічна музика, синхронні па та яскраві помпони подарували всім хороший настрій. Не залишили без підтримки спортсменів й під час гри, і активно мотивували речівками. Наші хлопці - молодці, бо заб’ють усі м’ячі, - скандували красуні. - Двадцять шість, забивай, перемогу здобувай!"

Гамірно було і під час поєдинку за участі ЗШ №21. "Двадцять перша - чемпіон!", - ні на мить не припиняли дівчатка. "Сині дракони - чемпіони", - скандувала гра підтримки. Тож юним футзалістам не залишалося нічого іншого, як забивати м’ячі та здобувати перемогу. Мали чим здивувати і в перерві, коли виконали динамічну композицію і здивували акробатичними трюками.

Отож, за підсумками четвертого туру між ЗШ №12 та ЗШ №26 оголошується бойова нічия у конкурсі черлідерів, а дівчатка із ЗШ №21 стають кращими вболівальниками туру.

А от, хто виборе найвищий титул сьомого титулу - дізнаємось на урочистому закритті турніру, адже боротьба ще триває. Тим часом школярі ще можуть проявити свої таланти у конкурсі юних умільців та конкурсі фотографій. Термін подачі робіт до 16 березня. Деталі - Конкурси.
 

07.03.2018 13:05