ТВОРЧІ КОНКУРСИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: ПІДСУМКИ 1-ГО ДНЯ ОСНОВНОГО РАУНДУ

Школярі змагаються за цінні призи в творчих конкурсах

Боротьба за шкільну мрію з кожним днем стає все запеклішою! Ще б пак! Розпочався основний етап змагань, тож це означає, що до омріяних трофеїв рукою подати, і кожного туру на спортивному майданчику вируватиме неймовірний футзал. Втім шкільний турнір повниться не тільки спортивними емоціями, а й творчими. І кожного вікенду ми раді бачити щирих і безпосередніх вболівальників та черлідерів, які запалюють і надихають свої команди на перемоги. Звичайно, учасники творчих конкурсів мають шанс не тільки проявити свою щирість, а й вибороти цінні призи.

Продовжують креативний марафон дівчатка із ЗШ №12, котрі вкотре подарували справжній вир емоцій. Яскраві мотиваційні плакати, барвисті помпони і щирі посмішки дівчат не залишили нікого байдужим. "Наші хлопці - супер-клас, переможуть усіх вас! - скандували дівчата. - Лиш вона, лиш вона, дванадцята школа у нас одна, треба гол нам забивати, перемогу здобувати!". А в перерві представили справжнє театралізоване шоу, схоже на різдвяну казку з чарівною святковою мелодією. Вдало доповнили номер стилізованими образами, синхронними рухами та акробатичними па.

Чимало приємних миттєвостей подарували й черлідери ЗШ №13, незважаючи, на те, що їхня шкільна команда того ігрового дня не грала, дівчатка подарували всім присутнім динамічний хіп-хоп, і вкотре не обійшлося без акробатичних трюків.

Отож, за підсумками першого ігрового дня основного раунду ЗШ №12 стає кращою групою підтримки (кращі черлідери та вболівальники), а ЗШ №13 - кращими черлідерами тижня.

А боротьба продовжується, сподіваємось, що найближчого вікенду вона набере більших обертів! Нагадуємо, що проявити себе можуть ще й юні фотографи та умільці! Деталі в розділі Конкурси.

 

21.12.2017 12:28