ТВОРЧІ КОНКУРСИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: ПІДСУМКИ 1-ГО ІГРОВОГО ДНЯ

На футзальних змаганнях стартували 4 конкурси креативу

Футзальним батлам школярів офіційно дано старт! Тож це означає не що інше, як кожного суботнього вікенду ми будемо насолоджуватися харизматичними юними спортсменами, які дивуватимуть запеклими батлами. Втім, вже сьомий рік поспіль діти вражають не тільки динамічним спортом на паркеті, а  й можуть проявити себе  у конкурсах креативу. Їх цьогоріч – чотири. І поки всі творчі чекають в гості музу, щоб створити цікаву саморобку, чи зробити креативне фото, то батли черлідерів та вболівальників вже стартували.

В рамках першого туру демонстрували свої таланти вихованці ЗШ №12 і ЗШ №21. Футзалісти обох команд продемонстрували дивовижний батл, а дівчата не менш азартно та експресивно підтримували хлопців речівками, плакатами та неймовірною вірою у перемогу. Спекотно було і в перерві матчу, адже красуні обох груп підтримки по черзі виконали запальну танцювальну композицію, чим подарували всім присутнім чимало позитиву.

Отож, за підсумками першого ігрового дня – вихованці ЗШ №21 стають кращими вболівальниками тижня, а дівчатка із ЗШ №12 вибороли титул кращих черлідерів. Турнір тільки розпочався, тому попереду ще багато цікавого! Ставайте учасниками творчих конкурсів і вигравайте цінні призи! З деталями знайомтесь на офіційному сайті, в розділі Конкурси.

16.11.2017 10:15