ТВОРЧІ КОНКУРСИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ: ПІДСУМКИ 1-ГО ТУРУ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Школярі змагаються за цінні призи в творчих конкурсах

Минулого вікенду школярі міста розіграли останній ігровий день календарного 2017 року. У підсумку - завершили перший тур основного етапу, продемонстрували неймовірні футзальні баталії і в хорошому настрої відправилися із шкільним турніром на зимові вакації. Вже традиційно, не обійшлося без шалених емоцій, які дарували групи підтримки.

Щирістю та безпосередністю, як завжди, вражали красуні із ЗШ №26. "Двадцять шість, забивай, перемогу здобувай!", - скандували дівчатка. "Хлопці вперед, хлопці давайте! Хлопці скоріше голи забивайте!", - мотивували вболівальниці. А в перерві подарували всім присутнім запальну композицію в стилі диско, і "зарядили" команду неймовірним позитивом.

Не пасуть задніх вже який тур поспіль і вихованці Гімназії №2, котрі теж знають чим здивувати. Цього разу підготували запальний черлідерський мікс, який прикрасили щирими посмішками та неймовірною харизмою. Не залишили без підтримки свою команду і під час матчу. "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган"! - рифмували дівчата. -"Жовте поле, синє небо, гол забити дуже треба!".

Незважаючи на те, що футзальна команда ЗШ №13 не з’явилася на гру у повному складі і не змогла зіграти, честь навчального закладу захищав колектив черлідерів. Тріо красунь виконали тематичний хіп-хоп, який стилізувати костюмами.

А завершили ігровий день вихованці ЗШ №21, котрі додали новорічного настрою під композицію "Jingle Bells". Ні на мить не стихали і під час матчу, і активно підтримували свою шкільну команду: "Двадцять перша! Двадцять перша! Двадцять перша - супер-клас, переможе усіх вас!".

Тож останній ігровий день календарного року минув емоційно! Діти вражали харизмою, креативністю та щирістю. За підсумками 1 туру основного етапу титул кращих черлідерів тижня отримують вихованці ЗШ №21, а кращими вболівальниками стають вихованці ЗШ №26 та Гімназії №2.

А творча боротьба продовжиться вже у Новому 2018 році! Нагадаємо, що проявити себе можна ще й у конкурсі саморобок та фотографій! Надихайтесь зимовими святами і творіть! Переможуть обов’язково найкреативніший! Деталі - у розділі Конкурси.
 

27.12.2017 14:18