ТВОРЧІ КОНКУРСИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ. ПІДСУМКИ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Переможці та учасники будуть відзначені на закритті змагань - 21 березня

Школи-учасниці шостого шкільного турніру з футзалу вже зіграли левову частку змагань! Позаду – основний етап, а це означає, що попереду – найгарячіший чемпіонський раунд, який і визначить чемпіонів у трьох лігах. Добігають до свого завершення і конкурси креативу, тож в очікуванні оголошення найсильніших не тільки футзалісти, а й творчі школярі міста. А відзначення учасників відбудеться зовсім скоро - в день великого фіналу, 21 березня, який ознаменується урочистим закриттям змагань.

Цьогоріч проявити себе дітвора могла у чотирьох конкурсах – творчих робіт, саморобок, черлідерів та вболівальників, які завершуються вже цієї суботи, 18 березня. Однак на півфінальних матчах групи підтримки ще матимуть шанс поборотися. Загалом, у батлах черлідерів попереду ЗШ №12, хоча не відстають і дівчат із ЗШ №26 та Гімназії №2. Щодо конкурсу вболівальників, то з непоганою заявкою додається і ЗШ №21. Однак, всі крапки над "і" будуть розставлені у суботу!

Нагадаємо, що минулого тижня на останньому турі основного раунду вирували неабиякі пристрасті, адже діти дивували не тільки щирою підтримкою, а й влучними речіками, динамічними танцями та театралізованими композиціями. Подарували чимало емоцій всім присутнім вихованці ЗШ №9, які підготували неймовірний танок в образі кухарів. Було все – злагоджені рухи, акторська гра танцюристів, неймовірні костюми, і … навіть казан каші!

Підхопили динамічну ініціативу й дівчата із ЗШ №12, які представили справжній черлідерський мікс з синхронними рухами, акробатичними трюками та яскравими помпонами. Палко вболівали красуні за своїх і під час матчу: "Раз, два, три, наші хлопці – козаки!". Як завжди, не пасли задніх й вболівальники ЗШ №26. "Хлопці вперед! Хлопці давайте! Хлопці скоріше голи забивайте!", - скандували дівчатка. А в перерві "запалили" всіх присутніх динамічною композицією!

Тож цілком заслужено дівчатка із ЗШ №26 стають кращими вболівальниками тижня, а між танцюристами із ЗШ №12 та ЗШ №9 оголошується бойова нічия. Отож, ще один ігровий вікенд і перемога – за найкращими!

15.03.2017 12:47