ТВОРЧІ КОНКУРСИ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ. ПІДСУМКИ ОСНОВНОГО ЕТАПУ

Переможці та учасники будуть відзначені на закритті змагань - 28 березня

Школи-учасниці сьомого шкільного турніру з футзалу вже зіграли левову частку змагань! Позаду - основний етап, а це означає, що попереду - найгарячіший чемпіонський раунд, який і визначить чемпіонів у трьох лігах. Добігають до свого завершення і конкурси креативу, тож в очікуванні оголошення найсильніших не тільки футзалісти, а й творчі школярі міста. А відзначення учасників відбудеться зовсім скоро - в день великого фіналу, 28 березня, який ознаменується урочистим закриттям змагань.

Цьогоріч проявити себе дітвора могла у чотирьох конкурсах - конкурс саморобок, фотографій, черлідерів та вболівальників. І якщо термін подачі перших двох конкурсів вже завершився - групи підтримки ще мають шанс поборотися, щоправда, всі крапки над "і" будуть розставлені на закритті турніру!

Нагадаємо, що минулого тижня на останньому турі основного раунду вирували неабиякі пристрасті, адже діти дивували не тільки щирою підтримкою, а й влучними речіками, та динамічними танцями. Подарували чимало емоцій всім присутнім вихованці Гімназії №2, які представили справжній черлідерський мікс з синхронними рухами, акробатичними трюками та яскравими помпонами. Палко вболівали красуні за своїх і під час матчу: "Хлопці, вперед, хлопці, давайте, хлопці, скоріше забивайте". "Гімназія - просто клас, вболіваємо за вас", - не припиняли ні на мить красуні.

Підхопили ініціативу й дівчата із ЗШ №21, "Двадцять перша - супер-клас, переможе усіх вас", - скандували вболівальниці, озброївшись помпонами, прапорами, мотиваційними плакатами та щирими усмішками. А в  перерві всім присутнім подарували запальний танець, який нікого не залишив байдужим.

Отож, за підсумками останнього ігрового дня основного раунду кращими черлідерами стають вихованці Гімназії №2, а кращими вболівальниками - ЗШ №21.

22.03.2018 12:47