«УРАГАН» ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКУ САМОРОБОК ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

В експозиції представлені вироби учасників творчих конкурсів + ВІДЕО

Шкільний футзальний марафон сезону 2016/2017рр. завершився ще понад місяць тому. Впродовж навчального року дітвора зі всіх куточків Прикарпаття встигла насолодитися динамічним футзалом, поспілкуватися з однолітками, і найголовніше - визначити найкращих у своїх громадах. Далі була масштабна Ліга Чемпіонів, яка подарували незабутні поєдинки за титул найсильнішого. А фінальною крапкою стала участь СШ №1 на всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги України!

Втім, не футзалом єдиним повнився Кубок НФК "Ураган!! Іванофранківські школярі вже шість сезонів поспіль вражають харизмою та креативом в рамках творчих конкурсів! Завдяки неймовірним талантам дітвори шкільний турнір має офіційний гімн, прапор та девіз. Кожного сезону проявляють потенціал групи підтримки - вболівальники та черлідери, які кожен ігровий вікенд роблять незабутнім і танцювальним. Школярі фантазують про футбол, випробовують свої сили у творчих есе та малюють мотиваційні плакати. Три сезони поспіль дивували креативом і юні умільці!

Вироби з тіста, бісеру і пластиліну, вишивки та картини з інкрустацією, м’ячі в стилі квілінг та в’язана футбольна форма - це невеликий перелік того, що представили школярі міста. А із завершенням навчального року НФК "Ураган" представляє дебютну експозицію робіт учасників конкурсу саморобок.

Виставка працюватиме впродовж двох тижнів, 29 травня - 9 червня, у Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Івасюка, 38а). Переконуйтесь на власні очі, що франківські школярі мають таланти!

29.05.2017 19:08