ВІДБУЛОСЬ ЖЕРЕБКУВАННЯ 7-ГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ

Новий шкільний сезон стартує 7 листопада матчем за Суперкубок + ФОТО, ВІДЕО

У п’ятницю, 27 жовтня, Шкільному турніру з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" офіційно дано старт! В клубному офісі відбулося жеребкування сьомих за ліком змагань, на яке завітали представники шкіл-учасниць.

У сезоні 2017/2018 рр. за трофеї змагатиметься 31 навчальний заклад Івано-Франківська - до міських команд долучилися школи сіл Крихівці та Микитинці. Нагадаємо, що формат турніру передбачає три етапи - попередній, основний та чемпіонський. Перший раунд - матчі в групах за коловою системою, і головна задача учасників на даному етапі - зайняти якомога вище місце у турнірній таблиці.

Саме згідно "рейтингу" виступів на даній стадії визначатиметься потрапляння команд в "Золоту", "Срібну" чи "Бронзову лігу". Далі на команди-учасниці очікує власне боротьба в кожній з ліг. Кращі з кращих гратимуть у півфіналі та виборюють право на фінальний поєдинок, головний трофей та грошовий приз - 80 000, 25 000, 15 000 гривень відповідно.

Жеребкування 1-го етапу, вже традиційно, передбачало "сіяні" команди, які визначалися згідно рейтингу за шість сезонів. Саме ці школи й отримали першочергове право очолити групи на попередньому етапі. Відповідно ЗШ №18, ЗШ №24, СШ №5, ЗШ №10, ЗШ №28, СШ №1 зайняли топові позиції у групах. Далі згідно сліпого жеребу та за допомогою асистувань "ураганівців" Петра Шотурми та Василя Кефи були розділені й інші команди.

Загалом, процедуру жеребкування "пройшла" 31 школа - в останній момент до розіграшу долучилася Микитинецька ЗШ, яка стала шостим учасником групи "F". Отож, місця в групах визначені, школи-учасниці дізналися своїх перших суперників, тож готуються до боротьби.

А ми нагадуємо, що чекати неймовірних двобоїв залишилося не так вже і багато часу! Вже 7 листопада відбудеться офіційне відкриття шкільного турніру з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" і матч за Суперкубок, в якому зійдуться минулорічні фіналісти - ЗШ №10 та СШ №1. Не проґавте, адже свято буде по-справжньому видовищним та емоційним!

28.10.2017 16:32