ВІДБУЛОСЬ ЖЕРЕБКУВАННЯ ЧЕТВЕРТОГО ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ

Змагання стартують 3 листопада матчем за Суперкубок

У вівторок, 28 жовтня, шкільному турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган" офіційно дано старт! В клубному офісі відбулося жеребкування четвертих за ліком змагань, на яке завітали представники шкіл-учасниць. Цьогоріч про участь у масштабному соціальному проекті заявили 30 навчальних закладів Івано-Франківська, а це означає, що понад 350 активних школярів включаться у неймовірний вир боротьби за мрію.

Уже традиційно привітав всіх присутніх президент НФК "Ураган", головний ініціатор та організатор турніру Олександр Бубен, який розповів про основні новації четвертих за ліком змагань. "Шкільний кубок завжди повниться нововведенням, цьогоріч - не виняток. Головною новацією стає те, що дещо змінилася назва турніру, в ній більше не фігурує прізвище президента клубу. На разі НФК "Ураган" в пошуках партнерів, один з яких зможе вписати свої ім'я в історію четвертого кубку, - розпочав Олександр Олександрович.

- Також хочу сказати, що Малий Кубок в сезоні 2014/2015 знову об'єднуватиме команди, що "вилітають" після групового етапу. Окрім них, до боротьби за "малий трофей" долучатимуться і школи, що припиняють боротьбу після стадії 1/8 фіналу. Думаю, це рішення правильне, і боротьба за головний приз - 10 тисяч гривень буде по-спортивному справедливою. До речі, Малий Кубок цього року проходитиме під патронатом одного з наших партнерів, чиє ім'я звучатиме у назві - "Малий Кубок Укрексімбанку" .

До того ж, Президент НФК "Ураган" закликав школи проявляти ентузіазм та активність не тільки на спортивному майданчику, а й у змаганнях креативу: конкурсі черлідерів, кращих вболівальників, конкурсах творчих робіт, саморобок та "селфі-фото".

А голова оргкомітету проекту Роман Ярий представив усім присутнім систему жеребкування та оголосив вісімку "сіяних" команд, які визначалися згідно рейтингу. Саме ці школи й отримали першочергове право очолити групи при жеребкуванні групового етапу. Фіналісти минулорічного турніру, "срібний" призер - ЗШ №28 і чинний чемпіон - ЗШ №18, зайняли топові позиції у групах А та Н відповідно.

Далі згідно жеребу до них приєдналися також ЗШ №19, ЗШ №22, СШ №5, ЗШ №24, Українська гімназія №1 та ЗШ №26. Долю інших команд-учасниць вирішували два старожили івано-франківського клубу - випускник ЗШ №22 Андрій Сімка та багаторічний капітан "Урагану" Роман Кіндратів. Вони по черзі тягнули кульки з номерами шкіл і поступово заповнювали групову таблицю учасників змагань.

Отож, місця в групах визначені, школи-учасниці дізналися своїх перших суперників, тож готуються до боротьби. А ми нагадуємо, що чекати неймовірних двобоїв залишилося не так вже і багато часу! Вже 3 листопада відбудеться офіційне відкриття шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган" та матч за Суперкубок, в якому зійдуться минулорічнй фіналісти - ЗШ №18 та ЗШ №28. Не проґавте, адже свято буде по-справжньому видовищним та емоційним!

Христина ЧУЛОВСЬКА, Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".

Фоторепортаж Олекси БУТЧАКА. Кубок НФК "Ураган": жеребкування турніру

ПІДСУМКИ ЖЕРЕБКУВАННЯ КУБКУ НФК "УРАГАН"

ГРУПА A
1. ЗШ №28
2. ЗШЛ №23
3. СШ №1
4. ЗШ №17

ГРУПА B
1. СШ №5
2. Угорницька ЗШ
3. ЗШ №4
4. ЗШ №2

ГРУПА C
1. ЗШ №19
2. ЗШ №13
3. Школа-гімназія №3
4. ЗШ №7

ГРУПА D
1. ЗШ №24
2. ЗШ №12
3. Гімназія №2
4. Крихівецька ЗШ

ГРУПА E (школи-садки)
1. ЗШ №26
2. ЗШ №9
3. Католицька ЗШ
4. ЗШ №8

ГРУПА F 
1. Українська гімназія №1
2. ЗШ №15
3. ЗШ №10
4. ЗШ №25

ГРУПА G
1. ЗШ №22
2. ЗШ №6
3. СШ №11

ГРУПА H
1. ЗШ №18
2. ЗШ №21
3. ЗШ №16

 

28.10.2014 11:05