ВИЗНАЧИЛИСЯ ВСІ КОМАНДИ-ФІНАЛІСТИ, ЩО 15 КВІТНЯ БУДУТЬ ЗМАГАТИСЯ ЗА КУБКИ БРОНЗОВОЇ, СРІБНОЇ ТА ЗОЛОТОЇ ЛІГИ

Відбувся четвертий ігровий день (9 квітня) - основний етап Бронзової ліги та півфінальні матчі

Четвертий ігровий день (9 квітня) був вирішальним днем для визначення трьох пар фіналістів, адже саме в цей день відбулися найзапекліші протистояння у півфіналах. Проте передували півфіналам ще матчі Бронзової ліги, в двох групах після зіграних поєдинків визначились дві пари півфіналістів, ними стали команди голинської, тисівської , поляницької та більшівцівської школи.

Основний етап Брозової ліги

10:00 А1-А2 Голинська ЗШ – Троїцький ліцей 2:1

10:30 В1-В2 Тисівська ЗШ – Поляницька ЗШ 0:1

11:00 А1-А3 Голинська ЗШ – Більшівцівська ЗШ 3:1

11:30 В1-В3 Тисівська ЗШ – Ільцівська ЗШ 3:3

12:00 А2-А3 Троїцький ліцей– Більшівцівська ЗШ 2:4

12:30 В2-В3 Поляницька ЗШ – Ільцівська ЗШ 5:1

 

Чеміонський  етап  - півфінальні поєдинки

 

Бронзова ліга

13:30 А1-2В Голинська ЗШ - Тисівська ЗШ 1:0

14:00 1В-2А Поляницька ЗШ - більшівцівська ЗШ 0:5

Срібна ліга

14:30 1А-2В Богородчанська ЗШ №2 – Нижнівський НВК 2:0

15:00 1В-2А Коломийська ЗШ №4 – Городенківська ЗШ №1 0:1

Золота ліга

15:30 1А-2В Калуська ЗШ №6 – Пістинська ЗШ 3:0

16:00 1В-2А Івано-Франківська ЗШ №10 – Бурштинська ЗШ №2 6:1

Отже, хочемо подякувати всім командам, що вибули на цій стадії змагання за активну участь і звісно ж привітати переможців, протистояння між якими ми зможемо побачити 15 квітня (понеділок) в манежі коледжу фізичного виховання (вул. Мазепи 142А), а для тих хто не зможе спостерігати вживу НФК "Ураган" організував он-лайн трансляцію, за якою Ви будете мати змогу спостерігати завітавши на сторінку каналу шкільного турніру в Youtube.

Розклад фінальних матчів:

Фінал Бронзової Ліги

12:00 Голинська ЗШ - Більшівцівська ЗШ

Фінал Срібної ліги

13:00 Богородчанська ЗШ№2 - Городенківська ЗШ №1

Фінал Золотої ліги

14:00 Івано-Франківська ЗШ №10 - Калуська ЗШ №6

15:00 - Урочиста церемонія нагородження

 

10.04.2019 13:15