«ЗОЛОТА» ТА «СРІБНА» ЛІГИ РОЗІГРАЛИ 3-Й ТУР ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ

Основний етап шкільних змагань перетнув "екватор"

У суботу, 10 лютого, на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок міського голови та НФК "Ураган" розпочався 3-й тур основного етапу. Першими, як завжди, в боротьбу включилися "Золота ліга" та команди групи "А" "Срібної ліги". Тож прогнозовано на спортивному майданчику було гаряче! Ще б пак! Основний етап перетнув "екватор", а це означає, що до виходу в чемпіонський раунд залишилися лічені ігрові дні, і путівку отримують тільки найсильніші…

"ЗОЛОТА ЛІГА"

ЗШ №18 - Католицька ЗШ - 5:0
Розпочали гру досить спокійно, не поспішаючи до воріт одне одного. Дальше ЗШ №18 акумулювала всі сили в пресингу, а вихованці Католицької школи активно включалися у боротьбу за м’яч. Попри хорошу оборону суперника 18-та таки змогла на 5-ій хвилині повести в рахунку - відзначився Даніель Сабадашка, а за лічені миттєвості до товариша приєднався Євген Бойко. На перерву команди пішли за мінімальної переваги ЗШ №18, тому в другому таймі боротьба продовжилася - Католицька ЗШ докладала всіх зусиль, щоб відігратися, створила кілька моментів, але так і не реалізувала свої нагоди. Тим часом, фаворит матчу довів гру до логічного завершення - до фінального свистка хет-трик на свій рахунок записав Євген Бойко. Таким чином - 5:0 на користь ЗШ №18.

СШ №11 - ЗШ №10 - 2:7
Поєдинок ще до свого початку отримав статус "центрального матчу" туру, бо у двобої зустрічалися одні з головних фаворитів на головний приз сьомого сезону змагань. Варто відзначити, що матч очікування виправдав, і подарував відкритий футбол, багато емоцій, атак, і, звісно, обопільних атак. Зі старту команди обмінялися небезпечними моментами біля воріт одне одного, дальше ініціативу перехопила ЗШ №10, і раз за разом випробовувала на міцність голкіпера 11-ї школи. Однак, на заваді ставала то штанга воріт, то сам голкіпер, тож лік голам діли тільки наприкінці першого тайму - дублем відзначився Мирослав Романюк. Після перерви ЗШ №10 продовжила гру ще більш впевнено, і гольову серію підхопив Андріан Рижко. Дальше до товаришів долучився Тимофій Бугай, який реалізував дубль, Романюк забив хет-трик, також у воротах суперника розписався Андрій Храбатин. Не втрачала надії й СШ №11, котра теж боролася за кожен клаптик поля, і наприкінці поєдинку таки "розмочила" рахунок - два гола відіграв Андрій Чуйко.

ЗШ №12 - ЗШ №24 - 3:6
Зі стартових хвилин команди поспішили до воріт одне одного! Не дивно, що не змусили себе чекати й хороші нагоди для взяття воріт - вже на 2-ій хвилині ЗШ №12 "святкувала" перший гол - відзначився Назарій Паньків. Після першого м’яча емоції не вщухли, активізувалася ЗШ №24, яка, демонструвавши тактичні комбінації, ще до перерви не тільки зрівняла рахунок, а й отримала перевагу - відзначилися Мирон Вістовський, Олександр Курилюк та Ілля Яворський. Друга дванадцятихвилинка розпочалася за тим же сценарієм - суперники обмінялися гострими нагодами біля воріт одне одного, і у воротах 24-ї школи опинився знову швидкий гол - і знову у виконанні Назара Паньківа. Втім ЗШ №24 це не зупинило, і досить швидко один за одним було відіграно ще три м’ячі - хет-триком відзначився Мирон Вістовський, дублем - Олександр Курилюк. До фінального свистка ЗШ №12 скоротила розрив на ще один м’яч - забив Роман Храбатин, однак часу, щоб бодай зрівняти рахунок вже не залишалося. Таким чином - 6:3 на користь ЗШ №24.

ЗШЛ №23 - ЗШ №25 - 4:3
Відразу було помітно, що на спортивному майданчику два сильні та рівні суперники, тож зі стартових хвилин команди дали зрозуміти, що гра буде амбіційною. Обидві школи очікувано показали хорошу комбінаційну гру, і вже з перших хвилин обмінювалися гострими моментами. Вже на 2-ій хвилині ЗШ №25 "засмутила" свого візаві швидким голом - відзначився Роман Харандюк, а за кілька хвилин Олег Булавинець подвоїв перевагу, яка до кінця першого тайму залишилася незмінною. Втім, інтриги побільшало після перерви - ЗШЛ №23 включилася у гру впевненіше, перехопила ініціативу і раз за разом відновлювала втрачені позиції - спершу дублем рахунок зрівняв Веніамін Гураль, дальше Володимир Труш вивів 23-тю вперед, але ЗШ №25 таки встановила паритет дублем Романа Харандюка. А переможця визначив гол, забитий практично на фінальних акордах матчу, - на останній хвилині у воротах 25-ї хет-триком відзначився Веніамін Гураль. Таким чином - мінімальна перевага ЗШЛ №23 - 4:3.

"СРІБНА ЛІГА"

СШ №5 - Школа-гімназія №3 - 3:4
Змусили понервувати своїх вболівальників і команди СШ №5 та Школи-гімназії №3, котрі продемонстрували хорошу гру, шалене бажання і гостру боротьба на кожному клаптику спортивного майданчика. Щоправда, зі старту СШ №5 зосередилася в пресингу, і відразу ж дана тактика принесла свої дивіденди - вже на 2-ій хвилині Адам Чумичків забив на користь своєї СШ №5, а за кілька миттєвостей до товариша долучився Святослав Баран. Гімназисти теж змушували суперника оборонятися, але підводила реалізація,тож найцікавіша боротьба продовжилася після перерви. Зі стартом другого тайму вихованці Школи-гімназії №3 заволоділи ініціативою, і один за одним реалізували три м’ячі - відзначилися Ігор Качурак, Дмитро Петрушевич та Максим Кузела. Однак, СШ №5 встановила рівновагу - забив Левко Павлик, і докладала максимум зусиль, щоб повернути шанси на перемогу. Але останнє слово за собою таки залишили гімназисти, котрі наприкінці матчу забили "трьохочковий" гол - дубль оформив Максим Кузела. Таким чином - чергова вольова перемога - 4:3 на користь Школи-гімназії №3.

ЗШ №2 - ЗШ №16 - 2:0
Цікавим та напруженим видався і заключний поєдинок ігрового дня. Ще б пак! Обидві команди були максимально сконцентровані, і зі старту дали зрозуміти, що обох цікавлять тільки три залікові бали. ЗШ №16 поки веде безпрограшну серію у своїй групі, не менш мотивована й ЗШ №2, тож емоцій було чимало. З початку поєдинку ЗШ №2 зосередилася у пресингу, тож 16-ій довелося не тільки добре обороняти свої ворота, а й включатися у силову боротьбу за м’яч, не дивно, що до свистка на перерву ЗШ№16 "назбирала"п’ять фолів, тому добре розуміла ціну помилки. Рішуче була налаштована й ЗШ №2, яка створила чимало моментів, але забити так і не могла, тож на перерву команди так і пішли за нульової нічиї. Другий тайм видався для 2-ї школи вдалішим - Богдан Редушко віддав результативну передачу, і у воротах ЗШ№16 опинився гол у виконанні Артема Когута. Хорошу контратаку згодом провела й 16-та школа, але вразити ворота суперника таки не змогла. Натомість, пропустили ще один м’яч, знову у виконані "Редушко-Когут". Таким чином - 2:0 на користь ЗШ №2.

11.02.2018 19:21