ЗШ №10 І ЗШ №18 ПОКРАЩУЮТЬ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

Переможці Кубку НФК "Ураган" та Малого Кубку Укрексімбанку реалізовують кошти


 

Останній дзвоник - справжнє свято для кожного школяра. Ще б пак! Адже завершується навчальний рік, навчальні будні, а попереду - безтурботне літо. Але це день не тільки завершення річного шкільного марафону, а й день, коли підбивають підсумки. Тож у п’ятницю, 27 травня, НФК "Ураган" розділяв свято відразу з двома навчальними закладами міста – переможцями Шкільного турніру з футзалу.

Відвідини ЗШ №18 для "ураганівців" вже стало традиційним. Двічі поспіль юні футзалісти із Пасічної виборювали головний трофей та 80 000 гривень! Не залишилися без подарунка і в п’ятому сезоні розіграшу Кубку НФК "Ураган"! Щоправда, цьогоріч школярі виграли Малий Кубок та 10 000 гривень призових від "Укрексімбанку". Від імені НФК "Ураган" привітав школярів зі святом та презентував закуплений спортивний інвентар виконавчий директор клубу Олег Ковальський. Тож спортивний зал школи знову поповнився реманентом: футбольними, баскетбольними та волейбольними м’ячами.

Не оминули увагою і ЗШ №10. Саме цей навчальний заклад завдяки команді юних, але надзвичайно майстерних футзалістів, у сезоні 2015/2016 рр. виборов почесне "золото" Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган", тому є особливим для івано-франківського клубу. Юних спортсменів, котрі минулого тижня стали переможцями ще й "Золотої" Ліги Шкільних Чемпіонів, гучними оплесками привітала вся шкільна громада, якій начальник підрозділу дитячо-юнацьких команд та секцій НФК "Ураган" Володимир Слободян вручив кубки та грошовий сертифікат. А стосовно головного трофею, 80 000 гривень, то кошти будуть реалізовані впродовж літніх вакацій, за рішенням адміністрації школи, – на заміну вікон у спортивному залі.

Приємно, що Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" знову здійснив шкільну мрію. Тож, сподіваємося, що виграні призи стануть хорошою опорою для нових звершень та підкорень ще вищих вершин…

P.S. НФК "Ураган" щиро вітає всіх учасників Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган" з усіх куточків Прикарпаття із завершенням навчального року. Вдалих вакацій, тільки позитивних емоцій і до зустрічі в новому футзальному сезоні!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

27.05.2016 15:16