ЗШ №18 - ВОЛОДАР МАЛОГО КУБКУ УКРЕКСІМБАНКУ!!!

Відбулося урочисте закриття "малого трофею" шкільних змагань

Неймовірні емоції, шалений футзал та відчайдушна боротьба за трофей: ось таким видався вівторок, 12 квітня, - фінальний день вагомого етапу Шкільного турніру з футзалу - "Малий Кубок Укрексімбанку". Двадцять одна школа-учасниця, які припинили боротьбу після групового етапу та 1/8 фіналу розіграшу Кубку НФК "Ураган" із лютого боролися за "малий трофей" та 10 000 гривень призових від "Укрексімбанку". Але нелегкий футзальний шлях, вистелений радостями перемог та прикростями поразок, добіг до свого завершення, тож настав час визначати переможця.

У фіналі за Кубок зустрілися ЗШ №12 та ЗШ №18, які зі стартових секунд включилися у вир боротьби. Щоправда, іменита ЗШ №18 відразу ж взяла ініціативу у свої руки, і продемонструвала, хто на полі господар. Не дивно, що у воротах ЗШ №12 опинилося 8 голів – пінту на свій рахунок записав Владислав Калин, хет-триком похизувався Денис Шпук. Натомість дублем зумів "розмочити" підсумок Євген Ковальчук - 8:2. Таким чином, безапеляційна розгромна перемога ЗШ №18 і ще один трофей в колекції. Дворазовий Чемпіон Кубку НФК "Ураган" (сезон 2013/2014 рр., 2014/2015 рр) знову отримав лаври переможця!

Звичайно, що вирішальний день Малого Кубку повнився не тільки фінальним матчем, а й урочистим закриттям та відзначенням всіх шкільних команд. Звісно, не обійшлося без привітальних слів головного партнера Малого Кубку Юрія Друка - керуючого Івано-Франківською філією "Укрексімбанку".

Нелегкий шлях до здійснення шкільних мрій організатори турніру долали із своїми партнерами. Це – ПАТ "Прикарпаттяобленерго", "Прикарпатський торговий дім", компанія "U-TEAM", "АХА Страхування", ТзОВ "Новітні Енергетичні програми", Інститут вертебрології і реабілітації, друкарня "Фоліант", магазин "Спортландія", гуртівня канцтоварів "Ваш партнер", Івано-Франківський національний медичний університет, кінотеатр "Космос", мережі харчування "Royal Burger", Chicken Hut, компанія "Благо", Парк веселих розваг. Не зраджували шкільному турніру медіа-партнери: "402 канал", радіо "Західний полюс", газета "Репортер", інтернет-портали sport.if.ua та firtka.if.ua.

Радіємо, що на закритті були присутні й освітяни, які вже п’ятий рік поспіль крокують пліч-о-пліч з оргкомітетом змагань. Привітав школярів директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль, спеціаліст з питань загальної середньої освіти управління освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Тамара Жилюк. Приємно, що фінал Кубку повнився не тільки футзалом, а й творчими сюрпризами - танцювальним виступом черлідерів ЗШ №12 та запрошених гостей – зразкового ансамблю естрадно-спортивних танців "Нове покоління".

Урочисте закриття Шкільного турніру відзначилося феєрією емоцій і подарунків від партнерів та організаторів - кожна команда-учасниця отримала солодкі подарунки від Прикарпатського торгового дому, рюкзаки, плакати від друкарні "Фоліант", диплом учасника та dvd-диск із найяскравішими моментами турніру. Без призів не залишилася і двійка фіналістів, які були нагороджені медалями, дипломами та подарунками від партнерів турніру. Приємною несподіванкою для ЗШ №12 та ЗШ №18 ще стали подарунки від Chicken Hut - маленькі футзалісти отримали сертифікати на харчування.

Однак, найбільш очікуваним для переможця став Кубок-красень та сертифікат на 10 000 гривень призових від "Укрексімбанку", які були вручені ЗШ №18. Отож, під радісні акорди дитячих усмішок, аплодисментів та "золотого дощу" завершився Малий Кубок Укрексімбанку. А свято футзалу триває! Тому до зустрічі на фінальних матчах Кубку НФК "Ураган" – вже наступного тижня, 19 квітня!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".


 

13.04.2016 08:51