ЗШ №18 ВИТРАТИЛА 80 000 ГРИВЕНЬ НА ПОКРАЩЕННЯ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Дворазовий переможець Кубку НФК "Ураган" реалізував преміальні шкільного турніру

У вівторок, 1 вересня, офіційно дано початок навчальному року! Перший шкільний дзвоник після сонячних літніх вакацій покликав галасливу дітвору за парти, тож після урочистостей марафону студіювання підручників та відкриттів незвіданого дано старт. Не виняток і ЗШ №18, з якою День знань розділяв і НФК "Ураган". Саме цей навчальний заклад завдяки команді юних, але надзвичайно майстерних футзалістів у сезоні 2014/2015 виборов почесне "золото" четвертого Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган", тому є особливим для івано-франківського клубу.

На масштабному проекті Прикарпаття команда тріумфувала вже вдруге, тож вже вдруге стала щасливим власником омріяного сертифікату на 80 000 гривень. До речі, у колекції дворазового чемпіона Шкільного турніру – Суперкубок, титул віце-чемпіона Шкільної футзальної ліги і Кубок переможця Ліги Шкільних Чемпіонів. Отож, найсильніша шкільна команда Прикарпаття володіє не тільки всіма почесними титулами, а й відтепер покращеною спортивною інфраструктурою свого навчального закладу.

Минулого року левова частка виграних коштів була витрачена на покупку тренажерів, тож цьогоріч кошти, а саме 33 000 гривень були витрачені на облаштування спортивного приміщення, одне з яких і служитиме тренажерним залом. Як розповів директор школи Дмитро Чміль, для того, щоб зробити заняття фізкультурою для дітей ще більш комфортним адміністрація школи вирішила приміщення гардеробної переоснастити на спортивне, одне з яких буде тренажерним залом, а інше - залом для найменших школярів. Щоправда, займатися тут вихованці ЗШ №18, як запевнив Дмитро Костянтинович, будуть з 1 жовтня, так як ще не поставлене покриття на підлогу.

Інша частина грошей, 47 тисяч гривень, за побажанням навчального закладу була витрачена на покупку необхідного обладнання, яке було офіційно передане в актив школи на святковій лінійці. Від імені НФК "Ураган" привітав школярів зі святом та презентував спортивний інвентар начальник підрозділу дитячо-юнацьких команд та секцій НФК "Ураган" Володимир Слободян. Тож відтепер спортзал поповнився чималими "запасами": комплектами футбольних, волейбольних, баскетбольних, гандбольних м’ячів, столом для армреслінгу, туристичним спорядженням, комплектом футбольної форми, спортивними костюмами тощо.

Приємно, що Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" здійснив ще одну шкільну мрію. Тож, сподіваємося, що виграні призи стануть хорошою опорою для нових звершень та підкорень ще вищих вершин…

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
 

02.09.2015 10:16