Перша ліга

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА. СЕЗОН 2017/18

Група "Захід" (А)     Група "Схід" (Б)  
Епіцентр К10 (Івано-Франківськ) СумДУ (Суми)
Віза-Вторма (Івано-Франківськ) Дніпро (Черкаси)
Ураган-2-КФВ (Івано-Франківськ) АРПІ (Запоріжжя)

Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива (Львів)

МКВ (Одеса)

1-й тур - 10-12.11.2017     1-й тур - 10-12.11.2017  
Ураган-2-КФВ - Епіцентр К10 2:2   Дніпро - СумДУ 7:2
Віза-Вторма - Енергія-2 3:3   МКВ - АРПІ 2:4
         
2-й тур - 17-19.11.2017     2-й тур - 17-19.11.2017  
Епіцентр К10 - Енергія-2 3:3   СумДУ - АРПІ 1:5
Ураган-2-КФВ - Віза-Вторма 4:2   24.11 Дніпро - МКВ 1:3
         
3-й тур - 01-03.12.2017     3-й тур - 01-03.12.2017  
30.11 Енергія-2 - Ураган-2-КФВ 3:1   МКВ - СумДУ 3:4
03.12 Віза-Вторма - Епіцентр К10 1:0   АРПІ - Дніпро 6:2
         
4-й тур - 15-17.12.2017     4-й тур - 15-17.12.2017  
Епіцентр К10 - Ураган-2-КФВ     СумДУ - Дніпро  
Енергія-2 - Віза-Вторма     АРПІ - МКВ  
         
5-й тур - 22-24.12.2017     5-й тур - 22-24.12.2017  
Енергія-2 - Епіцентр К10     АРПІ - СумДУ  
Віза-Вторма - Ураган-2-КФВ     МКВ - Дніпро  
         
6-й тур - 29-30.12.2017     6-й тур - 29-30.12.2017  
Епіцентр К10 - Віза-Вторма     СумДУ - МКВ  
Ураган-2-КФВ - Енергія-2     Дніпро - АРПІ  
         
7-й тур - 19-21.01.2018     7-й тур - 19-21.01.2018  
Ураган-2-КФВ - Епіцентр К10     Дніпро - СумДУ  
Віза-Вторма - Енергія-2     МКВ - АРПІ  
         
8-й тур - 26-28.01.2018     8-й тур - 26-28.01.2018  
Епіцентр К10 - Енергія-2     СумДУ - АРПІ  
Ураган-2-КФВ - Віза-Вторма     Дніпро - МКВ  
         
9-й тур - 02-04.02.2018     9-й тур - 02-04.02.2018  
Віза-Вторма - Епіцентр К10     МКВ - СумДУ  
Енергія-2 - Ураган-2-КФВ     АРПІ - Дніпро  
         
10-й тур - 09-11.02.2018     10-й тур - 09-11.02.2018  
Епіцентр К10 - Ураган-2-КФВ     СумДУ - Дніпро  
Енергія-2 - Віза-Вторма     АРПІ - МКВ  
         
11-й тур - 16-18.02.2018     11-й тур - 16-18.02.2018  
Енергія-2 - Епіцентр К10     АРПІ - СумДУ  
Віза-Вторма - Ураган-2-КФВ     МКВ - Дніпро  
         
12-й тур - 02-04.03.2018     12-й тур - 02-04.03.2018  
Епіцентр К10 - Віза-Вторма     СумДУ - МКВ  
Ураган-2-КФВ - Енергія-2     Дніпро - АРПІ  
ПЛЕЙ-ОФФ (два кола - по дві кращі команди з кожної групи)
         
1-й тур - 16-18.03.2018     4-й тур - 13-15.04.2018  
А1 - Б2     Б2 - А1  
Б1 - А2     А2 - Б1  
         
2-й тур - 23-25.03.2018     5-й тур - 20-22.04.2018  
Б2 - А2     А2 - Б2  
А1 - Б1     Б1 - А1  
         
3-й тур - 30.03-01.04.2018     6-й тур - 27-29.04.2018  
Б1 - Б2     Б2 - Б1  
А2 - А1     А1 - А2