Чемпіонат області

АМФІФО. ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ 2014/15

1-й тур 8-9 листопада (субота-неділя)

Віза Вторма - Ураган-4 - 6:0
Ураган-2 КФВ - ДПС - 8:0
Ельдорадо-Галицький двір - Ревера - 7:2
(27.11) Епіцентр К10 - Городенка - 8:1

2-й тур 15-16 листопада (субота-неділя)

Курінь-Пас - Городенка - 1:3
Ревера - ДПС - 1:2
Ельдорадо-Галицький двір - Віза Вторма - 1:2
(18.12) Ураган-4 - Епіцентр К10 - 2:9

3-й тур 23 листопада (неділя)

Городенка - Ураган-2 КФВ - 3:3
Епіцентр К10 - Ельдорадо-Галицький двір - 4:2
Курінь-Пас - Ураган-4 - 4:1
Віза Вторма - Ревера - 8:0

4-й тур 30 листопада (неділя)

Ураган-4 Ураган-2 КФВ - 0:3
Віза Вторма - Епіцентр К10 - 1:4
Ельдорадо-Галицький двір - Курінь-Пас - 3:4
Городенка - ДПС - 4:1

5-й тур 7 грудня (неділя)

Епіцентр К10 - Ревера - 17:4
ДПС - Ураган-4 - 3:1
Ураган-2 КФВ - Ельдорадо-Галицький двір - 7:5
Курінь-Пас - Віза Вторма - 2:4

6-й тур 14 грудня (неділя)

Ревера - Городенка - 3:4
Ельдорадо-Галицький двір - ДПС - 2:4
(18.12) Віза Вторма - Ураган-2 КФВ - 2:3
Епіцентр К10 - Курінь-Пас - 7:2

7-й тур 20 грудня (субота)

Курінь-Пас - Ревера - 6:3
Ураган-2 КФВ - Епіцентр К10 - 2:3
ДПС - Віза Вторма - 2:1
(21.12) Городенка - Ураган-4 - 6:2

8-й тур 28 грудня (неділя)

Ревера - Ураган-4 - 7:2
Ельдорадо-Галицький двір - Городенка - 4:4
Епіцентр К10 - ДПС - 3:2
Курінь-Пас - Ураган-2 КФВ - 1:8

9-й тур 4 січня (неділя)

Ураган-2 КФВ - Ревера - 1:1
ДПС - Курінь-Пас - 3:1
Городенка - Віза Вторма - 2:4
Ельдорадо-Галицький двір - Ураган-4 - 4:6

Кубок області. 1/8 фіналу 11 січня (неділя)

*команда "Городенка" свої домашні матчі проводить у спортзалі ДЮСШ м. Городенка

Кубок області. 1/4 фіналу 24 січня (субота)

10-й тур 25 січня (неділя)

Ураган-4 - Віза Вторма - 0:4
Городенка - Епіцентр К10 - 0:2
Ревера - Ельдорадо-Галицький двір - 2:2
ДПС - Ураган-2 КФВ - 3:9

11-й тур 1 лютого (неділя)

Городенка - Курінь-Пас - 2:0
ДПС - Ревера - 4:2
Віза Вторма - Ельдорадо-Галицький двір - 5:1
Епіцентр К10 - Ураган-4 - 5:2

12-й тур 8 лютого (неділя)

Ураган-2 КФВ - Городенка - 2:2
Ельдорадо-Галицький двір - Епіцентр К10 - 1:7
Ураган-4 - Курінь-Пас - 5:8
Ревера - Віза Вторма - 0:5

13-й тур 15 лютого (неділя)

Ураган-2 КФВ - Ураган-4 - 4:2
Епіцентр К10 - Віза Вторма - 1:4
Курінь-Пас - Ельдорадо-Галицький двір - 2:2
ДПС - Городенка - 4:4

14-й тур 21 лютого (субота)

Ревера - Епіцентр К10 - 1:8
Ураган-4 - ДПС - 7:6
Ельдорадо-Галицький двір - Ураган-2 КФВ - 1:4
Віза Вторма - Курінь-Пас - 1:0

15-й тур 22 лютого (неділя)

Городенка - Ревера - 8:0
ДПС - Ельдорадо-Галицький двір - 8:3
Ураган-2 КФВ - Віза Вторма - 2:3
Курінь-Пас - Епіцентр К10 - 2:6

16-й тур 1 березня (неділя)

Ураган-4 - Городенка - 1:4
Епіцентр К10 - Ураган-2 КФВ - 5:4
Віза Вторма - ДПС - 3:3
Ревера - Курінь-Пас - 2:2

Кубок області. Фінал 5 березня (четвер)

Епіцентр К10 - Віза Вторма - 5:3

17-й тур 8 березня (неділя)

(05.03) Ураган-4 - Ревера - 5:4
Городенка - Ельдорадо-Галицький двір - 6:1
ДПС - Епіцентр К10 - 4:5
Ураган-2 КФВ - Курінь-Пас - 5:3

18-й тур 15 березня (неділя)

Ревера - Ураган-2 КФВ - 0:13
Курінь-Пас - ДПС - 9:5
Віза Вторма - Городенка - 3:2
Ураган-4 - Ельдорадо-Галицький двір - 2:2

   ВИЩА ЛІГА. ПІДСУМКОВЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД

1 Епіцентр К10 16 15 0 1 94-34 45
2 Віза Вторма 16 12 1 3 56-23 37
3 Ураган-2 КФВ 16 10 3 3 78-34 33
4 Городенка 16 8 4 4 55-39 28
5 ДПС 16 7 2 7 54-63 23
6 Курінь-Пас 16 5 2 9 47-60 17
7 Ураган-4 16 3 1 12 38-79 10
8 Ельдорадо-Галицький двір 16 1 4 11 41-69 7
9 Ревера 16 1 3 12 32-94 6

Бомбардири: 22 - Назар Данів (Епіцентр К10), 21 - Ігор Кушецький (Епіцентр К10), 18 - Василь Гурак (ДПС), 17 - Василь Кефа (Ураган-2 КФВ).