Спорткомплекс

СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН»

У 2014 року у мікрорайоні Пасічна, поблизу Німецького озера, НФК "Ураган" отримав в оренду до 2039 року земельну ділянку для будівництва спорткомплексу клубної Академії.

31 жовтня 2015 р. НФК "Ураган" презентував перший етап будівництва – двох полів зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, піщаного майданчика та супутніх приміщень.

Буквально з моменту представлення на майданчиках завирувало активне спортивне життя міста. Тієї ж осені з візитом завітав Президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який привітав дитячо-юнацькі спортивні школи міста.

Весною 2016 р. на майданчиках розпочали навчально-тренувальний процес вихованці Академії НФК "Ураган". У травні 2016р. обидва міні-футбольні майданчики прийняли Лігу Чемпіонів Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган", яка об’єднала найсильніші команди Прикарпаття.

Влітку того ж року завирували й корпоративні футбольні пристрасті, які з того часу стали традиційними – турніри з міні-футболу, які проводять для своїх працівників ПАТ "Прикарпаттяобленерго", КП "Івано-Франківськводоекотехпром", компанія "Electrolux", громадська організація "ІТ Кластер", Pasage Gartenberg.

Також іванофранківці отримали змогу познайомитися із видовищами на піску. Під егідою НФК "Ураган" був організований турнір з біч-сокеру, в якому дебютував "Ураган-ПНУ". Далі був Чемпіонат України з пляжного футболу, а саме – фінальна частина, і до столиці Прикарпаття приїхали найсильніші команди країни - "Євроформат" (чотиразовий чемпіон України), "Артур М'юзік" (чемпіон України 2013 р.), "Гріффін" (триразовий віце-чемпіон) та "Альтернатива"; два представники Дніпра -"Вибір" (дворазовий чемпіон країни) і "Тайфун", а також "Миронівська птахофабрика" з Черкас.

Кубок підняв над головою "Гріффін", втім жителі міста ще надовго залишилися під враженнями. Змагання такого рівня відбулися не тільки вперше в Івано-Франківську, а й вперше на Західній Україні, тим паче, вперше із участю місцевих команд. Вперше франківський пісок випробував зірковий десант легіонерів - гравці збірної Білорусі (Ігор Бриштель, Іван Мірановіч, Іван Константінов та Вадим Бокач), іспанець Хосе Енріке Родрігес та найбільш іментитий бразилець Буру Вінісіус Рібейро.

Далі був серпень 2016 р. – і на піщаному майданчику СК відбувся фінальний етап Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Вкотре Івано-Франківську вдалося повернути змагання такого рівня на Західну Україну. За титул чемпіона позмагалося 20 жіночих та 22 чоловічі команди.

Весна 2017 р. (7 травня) знову прикувала погляди громадськості до спорткомплексу – з нагоди 355-річчя Івано-Франківська НФК "Ураган" спільно з партнерами представив першу в Україні унікальну багатофункціональну споруду, проект котрої передбачає арену з накриттям для ігрових видів спорту. Влітку – для матчів з пляжного футболу та волейболу на піску, а в холодну пору року - матчі з міні-футболу, волейболу та баскетболу на штучному покритті.

Проект вдалося реалізувати завдяки спільній ініціативі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради, Федерації футболу України, Асоціації пляжного футболу та за підтримки народного депутата України Володимира Шкварилюка. Першими арену випробували національні збірні України та Молдови із пляжного футболу, які в день відкриття провели твориський матч. У підсумку - 4:1, сильнішими були "синьо-жовті".

В липні 2017 року багатофункціональна арена прийняла другий тур Чемпіонату України з пляжного футболу.

Хочете провести вільний час з користю для здоров’я? Спортивно відзначити корпоратив чи інше свято? Насолодитися футболом, футзалом, біч-сокером, пляжним волейболом…? Тоді саме для Вас – найкращий спортивний комплекс Івано-Франківська.

До ваших послуг:
- два міні-футбольні майданчики зі штучним покриттям 40х20м;
- багатофункціональна арена з накриттям: піщаний майданчик для гри у пляжні види спорту (футбол, волейбол тощо);
- роздягальні з усіма зручностями (душові, туалети, фен);
- якісне освітлення майданчиків для занять у вечірній час;
- безкоштовна стоянка для автотранспорту відвідувачів;
- дитячий майданчик та найдовша неперервна лавка Івано-Франківська.

Завітайте на Спортивний комплекс Академії НФК "Ураган", і ми обіцяємо Вам море емоцій!

Спортивний комплекс Академії НФК "Ураган"
м. Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 55

Для довідок, бронювання та з питань реклами: +38 (096) 61-28-477; +38 (099) 53-79-177
sportkompleks.uragan@gmail.com
  facebook.com/uragan.sportkompleks/