Павло Пічкуров

Павло ПІЧКУРОВ, головний тренер "Титана": - Чемпіонат ми в черговий раз розпочинаємо в Івано-Франківську, і цього разу, чесно кажучи, матч нам не вдався, вірніше його другий тайм. Перша половина зустрічі була більш рівною, другий тайм йшов до першої помилки, яку, на жаль, допустили ми. Думаю, якби вдалося забити ще один  м’яч, перемога була б за нами. Натомість, ми пропустили, суперник відчув,...
Під час літнього міжсезоння одразу у трьох клубах вітчизняної Екстра-ліги відбулися зміни на тренерському містку. Зокрема, головним тренером столичного "ХІТа" став Дмитро Шувалов, який в минулому році завершив свою ігрову кар'єру, а з молодіжною командою "ХІТ U17-19" здобув бронзові медалі Першої ліги "С" Чемпіонату Києва з футзалу. На цій посаді він замінив Олега Лук'яненка, який залишається в...