ВИЩА ЛІГА U-13

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда І В Вп Пп П М’ячі О
1 "Любарт" Луцьк 18 16 1 0 1 94:26 50
2 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" Черкаси 17 11 2 1 3 47:29 38
3 ДЮСШ №4 Рівне 18 12 0 0 6 64:34 36
4 НФК "Ураган" Івано-Франківськ 18 11 1 1 5 70:48 36
5 "ДЮСШ-Respect" Маневичі 18 10 2 2 4 57:36 36
6 ФСК "Іллічівець" Чорноморськ 17 11 0 2 4 59:32 35
7 "ДЮСШ №25" Київ 17 9 3 0 5 56:33 33
8 ДЮСШ "Тайфун" Баштанка 17 9 0 0 8 67:58 27
9 ФК "Чорне море" Одеса 18 5 1 2 10 40:50 19
10 "Локомотив" Одеса 17 3 1 2 11 33:75 13
11 КДЮСШ "Барса" Шостка 18 4 0 1 13 28:53 13
12 "Олімпія-Дніпро" Дніпро 17 2 0 0 15 30:70 6
13 ДЮСШ Роздільна 18 0 0 0 18 17:118 0

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

І ЕТАП (м. Луцьк)

Любарт
9:2
Ураган
ДЮСШ №4
4:0
Олімпія-Дніпро
КДЮСШ-1
1:2*
Чорне море
Локомотив
6:0
Роздільна
КДЮСШ Барса
2:4
ДЮСШ №25
ДЮСШ-Respect
3:4
Тайфун
2 ТУР (31.10.2021)
КДЮСШ-1
5:0
Роздільна
ДЮСШ №4
0:2
ДЮСШ №25
ДЮСШ-Respect
3:2
Олімпія-Дніпро
Ураган
6:5*
Іллічівець
Локомотив
2:1
КДЮСШ Барса
Любарт
4:1
Чорне море
3 ТУР (01.11.2021)
Любарт
9:0
Роздільна
ДЮСШ №4
9:1
Локомотив
КДЮСШ-1
3:0
КДЮСШ Барса
Іллічівець
2:1
Тайфун
ДЮСШ-Respect
3:0
ДЮСШ №25
Ураган
4:1
Чорне море
КДЮСШ-1
2:4
ДЮСШ №4
ДЮСШ-Respect
2:1*
Локомотив
Любарт
8:0
КДЮСШ Барса
Ураган
9:0
Роздільна
Тайфун
3:1
Олімпія-Дніпро
Чорне море
0:2
Іллічівець
5 ТУР (02.11.2021)
ДЮСШ-Respect
2:3*
КДЮСШ-1
Любарт
3:1
ДЮСШ №4
Тайфун
4:2
ДЮСШ №25
Ураган
4:1
КДЮСШ Барса
Іллічівець
3:0
Олімпія-Дніпро
Чорне море
6:1
Роздільна
6 ТУР (02.11.2021)
Роздільна
0:9
Іллічівець
Любарт
2:3
ДЮСШ-Respect
Ураган
3:1
ДЮСШ №4
Олімпія-Дніпро
1:3
ДЮСШ №25
Тайфун
4:0
Локомотив
Чорне море
3:1
КДЮСШ Барса
Іллічівець
1:2*
ДЮСШ №25
Олімпія-Дніпро
5:1
Локомотив
Тайфун
1:3
КДЮСШ-1
Роздільна
0:1
КДЮСШ Барса
Ураган
1:4
ДЮСШ-Respect
Чорне море
1:5
ДЮСШ №4
8 ТУР (03.11.2021)
Чорне море
1:2*
ДЮСШ-Respect
КДЮСШ Барса
0:1
Іллічівець
Тайфун
2:4
Любарт
ДЮСШ №25
3:2*
Локомотив
Олімпія-Дніпро
1:2
КДЮСШ-1
Роздільна
2:9
ДЮСШ №4

 

ІІ ЕТАП (смт. Крижанівка)

Тайфун
5:2
Ураган
Іллічівець
8:0
Локомотив
Олімпія-Дніпро
2:7
Любарт
Роздільна
2:7
ДЮСШ-Respect
КДЮСШ Барса
1:5
ДЮСШ №4
ДЮСШ №25
1:3
КДЮСШ-1
10 ТУР (14-15.12.2021)
Олімпія-Дніпро
1:7
Ураган
ДЮСШ №4
6:2
Іллічівець
КДЮСШ Барса
3:4
ДЮСШ-Respect
Чорне море
5:6
Тайфун
Локомотив
3:4
КДЮСШ-1
ДЮСШ №25
3:4
Любарт
11  ТУР (14-15.12.2021)
Локомотив
0:4
Любарт
Іллічівець
5:1
КДЮСШ-1
ДЮСШ №4
1:0
ДЮСШ-Respect
Роздільна
6:9
Тайфун
ДЮСШ №25
1:2
Ураган
Олімпія-Дніпро
2:4
Чорне море
ДЮСШ №25
4:1
Чорне море
Локомотив
2:7
Ураган
КДЮСШ Барса
5:3
Тайфун
КДЮСШ-1
3:5
Любарт
Роздільна
1:5
Олімпія-Дніпро
ДЮСШ-Respect
4:1
Іллічівець
13 ТУР (13-15.12.2021)
Локомотив
2:5
Чорне море
КДЮСШ-1
7:2
Ураган
ДЮСШ №4
6:0
Тайфун
КДЮСШ Барса
5:2
Олімпія-Дніпро
Іллічівець
2:3
Любарт
ДЮСШ №25
9:1
Роздільна

ІІІ ЕТАП (м. Івано-Франківськ, 14-17 лютого)

Ураган
3:4*
Любарт
Тайфун
1:6
ДЮСШ-Respect
Роздільна
2:5
Локомотив
Чорне море
1:2*
КДЮСШ-1
Олімпія-Дніпро
1:2
ДЮСШ №4
ДЮСШ №25
4:1
КДЮСШ Барса
15 ТУР (14-15.02.2022)
Іллічівець
1:5
Ураган
КДЮСШ Барса
2:3*
Локомотив
Олімпія-Дніпро
2:5
ДЮСШ-Respect
Чорне море
2:4
Любарт
Роздільна
1:5
КДЮСШ-1
ДЮСШ №25
4:1
ДЮСШ №4
16 ТУР (15.02.2022)
Роздільна
0:6
Любарт
Локомотив
2:5
ДЮСШ №4
КДЮСШ Барса
0:1
КДЮСШ-1
Тайфун
1:2
Іллічівець
ДЮСШ №25
3:2-
ДЮСШ-Respect
Чорне море
2:3
Ураган
Локомотив
2:5
ДЮСШ-Respect
КДЮСШ Барса
0:6
Любарт
Олімпія-Дніпро
2:7
Тайфун
Роздільна
0:8
Ураган
ДЮСШ №4
0:1
КДЮСШ-1
Іллічівець
3:2
Чорне море
18 ТУР (16.02.2022)
КДЮСШ-1
3:2
ДЮСШ-Respect
ДЮСШ №4
0:7
Любарт
ДЮСШ №25
7:5
Тайфун
КДЮСШ Барса
0:1
Ураган
Олімпія-Дніпро
3:6
Іллічівець
Роздільна
1:4
Чорне море
19 ТУР (17.02.2022)
Іллічівець
6:0
Роздільна
ДЮСШ-Respect
2:6
Любарт
ДЮСШ №4
5:2
Ураган
ДЮСШ №25
7:0
Олімпія-Дніпро
Локомотив
2:11
Тайфун
КДЮСШ Барса
5:0
Чорне море

ІV ЕТАП (смт. Білозір'я, 14-17 березня)

* - перемоги у серії пенальті